Librex Publishing
359 produseCategorii populare la Librex Publishing
Magazine care vând Librex Publishing
359 produse
-60%
Fără imagine
-33%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
Librex Publishing
Pachet Jasmine Mas. Sangele si Legaturile lui Hercule
-60%
Fără imagine
Librex Publishing
Poveste de Craciun. Editie premium Full Color cu ilustratii
-10%
Fără imagine
-15%
Fără imagine
Librex Publishing
Harvest Season. Editie speciala cu Sprayed Edges
-15%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-60%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-51%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-86%
Fără imagine
-60%
Fără imagine
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
Librex Publishing
Magicieni, vrajitori si necromanti de-a lungul istoriei
-50%
Fără imagine
Librex Publishing
Pachet Stolen Heir+ Misterul de la Indigo Ridge. Set 2 carti
-10%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
Librex Publishing
Gheorghe Ioanovici. Un roman in fruntea francmasoneriei maghiare
Întrebări frecvente
Câte titluri de la Librex Publishing găsesc pe LibrariaVerona.ro?
392 de titluri chiar acum — atâtea au pe stoc librăriile partenere din catalogul Librex Publishing, cu prețul fiecărei librării afișat lângă fiecare carte. La edituri cu colecții lungi, filtrează după categorie ca să răsfoiești pe genuri. Cifra se mișcă odată cu tirajele și reeditările: ce se epuizează iese din listă, ce se retipărește revine automat.
Colecțiile Librex Publishing au format unitar? Îmi aliniez seria în bibliotecă?
Grija ta e veche de când bibliotecile: da, editurile serioase precum Librex Publishing își țin colecțiile în format, grafică și înălțime constante — volumele aceleiași serii stau aliniate la raft. Verifică în fișa fiecărui volum denumirea colecției și formatul; schimbările apar doar la relansări de serie, iar atunci edițiile vechi și noi coexistă o vreme la librăriile partenere, la prețuri diferite.
Edițiile Librex Publishing vândute prin LibrariaVerona.ro sunt legale, cu ISBN?
Întotdeauna: cele 392 de titluri Librex Publishing din catalog provin numai din feed-urile oficiale ale librăriilor partenere — comercianți care vând ediții tipărite cu ISBN, drepturi de autor plătite și factură la fiecare exemplar. Tipăriturile pirat, care sărăcesc autorii și editurile, nu au loc aici. Cumpărând prin librăriile partenere, susții întreg lanțul care face cărțile posibile.