Deseneaza folosind partea dreapta a creierului
PRP: 89,99 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la litera.ro
- Vândut de litera.ro
- Comandă direct la magazin
Economisești 62,99 RON -70%
- 7 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 11 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Deseneaza folosind partea dreapta a creierului
• Informatii recente despre plasticitatea creierului si despre noile descoperiri privind functionarea partii drepte a creierului
• Noi instrumente pentru a identifica si a rezolva probleme in oricare domeniu al vietii tale cu ajutorul abilitatilor tehnice dobandite prin desen
• O noua abordare a felului cum abilitatea de a intrebuinta puterea emisferei drepte a creierului poate folosi ca un antidot in importanta crescanda acordata creierului stang in lumea occidentala
• Noi reproduceri din maestrii desenului O carte care iti poate schimba viata, acest volum este menit sa inspire generatiile viitoare de cititori. Dr. Betty Edwards tine frecvent prelegeri la universitati, scoli de arta si reuniuni de afaceri. Acum pensionata din postul de profesor de arta la Universitatea de Stat California, Long Beach, si-a obtinut doctoratul in arta, educatie si psihologie a perceptiei la USLA. Dr. Edwards a aparut in emisiunea Today si a publicat in Time, Los Angeles Times, The Seattle Times, Reader’s Digest si in alte reviste. Traieste in La Jolla, California.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 27,00 RON (conform OG 58/2022)
Ultimul an
Întrebări frecvente
Ce ediție primesc dacă comand Deseneaza folosind partea dreapta a creierului?
Cât costă exemplarul Deseneaza folosind partea dreapta a creierului?
Cum plătesc cartea Deseneaza folosind partea dreapta a creierului?
Pot returna Deseneaza folosind partea dreapta a creierului dacă mă răzgândesc?
În cât timp îmi sosește Deseneaza folosind partea dreapta a creierului?
Ce fac dacă Deseneaza folosind partea dreapta a creierului sosește cu pagini lipsă sau defecte de tipar?
Mai e Deseneaza folosind partea dreapta a creierului în stoc la librărie?
De ce cumpăr Deseneaza folosind partea dreapta a creierului de la litera.ro și nu direct de aici?
Aștept o reducere la Deseneaza folosind partea dreapta a creierului sau îl iau acum?
Cum păstrez Deseneaza folosind partea dreapta a creierului în stare bună ani la rând?
Alte produse de la litera.ro
Produse similare